• q4
  • q5
  • q7

Добредојдовте на Minerial

Компанијата се фокусира на европските и американските пазари. Голема крпа тркалаат, лента за пакување сиво платно, платно и платно е тупаница производи на нашата компанија, длабоко почитуван од европски и американски клиенти. Новиот воздух-авион разбој обезбедува на клиентите со стабилен и сигурен сива ткаенина производи, и совршен систем за управување обезбедува добар квалитет и време на испорака. Welltex ќе создаде иднина со вас.

голема крпа ролна

нашите производи

Ние работиме со

fb63b319-a9a2-4502-9cca-60194bd2d5ec
hytsrh
стр 图
логото

WhatsApp Online Chat !