• q4
  • q5
  • q7

Mirë se vini në Minerial

Kompania ka qenë fokusuar në tregjet evropiane dhe amerikane. leckë Big roll, Tray paketimit rroba gri, dhe rroba Canvas është produktet grusht kompanisë sonë, thellësisht të dashur nga konsumatorët evropiane dhe amerikane. I ri vegjë me ajër të jet ofron klientëve me produkte të qëndrueshme dhe të besueshme gri pëlhurë, dhe sistemi i përsosur i menaxhimit siguron cilësisë dhe ofrimit të mirë kohë. Welltex do të krijojë të ardhmen me ju.

leckë madh roll

Produktet tona

Ne punojmë me

fb63b319-a9a2-4502-9cca-60194bd2d5ec
hytsrh
p 图
logo

WhatsApp Online Chat !